English
English
Farsi
درباره میلان صنعت

 

 

 

شرکت میلان رابین صنعت پیشرو ( میلان صنعت ) در سال 1393 فعالیت خود را به عنوان اولین شرکت خصوصی تولید و تامین کننده کلیه مایحتاج کشتی ها در ایران آغاز و پس از اخذ نمایندگی رسمی از سازمان نقشه برداری انگلستان UKHO که ناشر بخش اعظمی از کتب و نقشه های کاغذی و دیجیتالی دریایی با برند ADMIRALTY و همچنین دیگر تولیدکنندگان معتبر اروپایی از قبیل Tridente S.L اسپانیا (یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات ایمنی )، شرکت Tuna Shipping ( بزرگترین تولید و تامین کننده صنایع دریایی در ترکیه ) و ... موفق گردید به عنوان یکی از مهم ترین تامین کنندگان صنایع دریایی / نفت / گاز و پتروشیمی در ایران جایگاه خود را تثبیت نماید.

شرکت میلان صنعت در راستای نیل به اهداف بلند مدت و همچنین کسب حداکثری سطح رضایتمندی مشتریان معظم خود در سال 1395 و پس از پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت موفق به اخذ گواهینامه ISO9001-2008 از شرکت کاناداییNISCERT گردید و در حال حاضر با داشتن دفاتر نمایندگی در مهمترین بنادر داخلی ( بندرعباس - عسلویه - بندرامام خمینی (ره) - خرمشهر و بندر انزلی ) و همچنین در کشور ترکیه و امارات متحده عربی در حال خدمات رسانی به مشتریان ایرانی و خارجی می باشد.

این مجموعه در سال 1395 با استفاده از پتانسیل های موجود در داخل کشور اقدام به تولید بخشی از نیازهای صنایع ساحلی و فراساحلی نموده است و همچنین با گردآوری طیف گسترده ایی از محصولات تولیدکنندگان معتبر بین المللی در حال حاضر امادگی تامین کلیه مایحتاج مشتریان گرامی با قیمت های رقابتی در بنادر مذکور و در کوتاهترین زمان ممکن را دارد.

امید است با کمک پروردگار منان و حمایت مصرف کنندگان داخلی در آینده ایی نزدیک شرکت میلان صنعت بتواند به عنوان صادر کننده بخش اعظمی از محصولات مورد نیاز صنایع دریایی و پتروشیمی گام در عرصه رقابت بین المللی بگذارد.